Szon, a Spurs megmentője (Fotó: Reuters)
A Premier League 22. fordulójának nagy rangadóján két matematikailag még abszolút bajnokesélyes csapat, a Manchester City és a Tottenham Hotspur csapott össze. Sokáig úgy tűnt, hogy a City menedzsere, Pep Guardiola vissza tud majd vágni Mauricio Pocchettinónak a fájdalmas őszi vereségért, a hazaiak ugyanis két góllal vezettek a találkozón, az utolsó félórában viszont nem figyeltek eléggé. Merthogy ekkor a Tottenham két gólt is szerzett, 0-2-es hátrányból kiegyenlített, és megmentette az egyik pontot. Hozzátartozik a meccs krónikájához, hogy 2-1-es állásnál a City nem kapott meg egy nyilvánvaló 11-est a találkozón, a Spurs gólja pedig ezt követően esett… Premier League, 22. forduló: Manchester City – Tottenham Hotspur 2-2 (Sane 49., De Bruyne 54., ill. Dele Alli 58., H. M. Szon 78.)
