Jürgen Kloppnak valamit ki kéne találnia… (Fotó: Reuters)
Ezen a hétvégén nem rendeznek fordulót a Premier League-ben, helyette az FA-kupában lépnek pályára a csapatok. A 4. fordulóban a Liverpool a nagy múltú, ámde jelenleg csak a másodosztályban szereplő Wolverhamptonnal találkozott, és elvileg jelentős helyzeti előnyben volt, hiszen a meccset az Anfield Roadon rendezték. Az utóbbi időben amúgy sem túl acélos Liverpool számára azonban igazi rémálommá változott a találkozó, hiszen a Wolves már az 1. percben betalált, és a szünetben 2-0-ra vezetett. A második félidő utolsó perceiben a Liverpool még szépített, de egyenlíteni már nem tudott, így búcsúzni kényszerült a sorozatban. A Vörösök legendás otthonában, az Anfield Roadon pedig megesett az, ami csak nagyon ritkán: a Liverpool szurkolói kifütyülték a csapatot. FA-kupa, 4. forduló: Liverpool – Wolverhampton Wanderers (II.) 1-2 (Origi 86., ill. Stearman 1., Weimann 41.)
