Díjátadóként is a gála főszereplői közé tartozott… (Fotó: sportalnz.gearbox.performgroup.com)
A hivatalos indoklás szerint a ma este megrendezésre kerülő (kezdés: 21.15-kor), Athletic Bilbao elleni kupamérkőzés az ok, amelynek első felvonását 2-1-re elveszítették Messiék.
A távolmaradásnak nagy nemzetközi visszhangja volt, és nem meglepő, hogy a gálán díjátadóként résztvevő Diego Maradona is hallatta a hangját, aki elsősorban honfitársát pécézte ki:
– Nagyon rossz döntés volt Messitől, hogy nem vett részt a díjátadón! Ez nem csak a riválisaival, hanem a szervezőkkel szemben is nagyfokú tiszteletlenség volt. Nem titkolom: csalódtam Messiben! A tévé előtt ülve senkivel és semmivel nem lehet harcolni. Elfogadom, hogy bizonyos dolgok elsőbbséget élveznek, de szerintem, ha eljött volna, sokkal többet tesz a Barcelonáért, mint amennyit az Athletic Bilbao ellen, a pályán tehet a klubért!
Diego Maradona: Csalódtam Messiben!

Mint azt honlapunk is megírta a Barcelona játékosai (többek között Gerard Piqué, Andrés Iniesta, Luis Suárez és Lionel Messi) nem vettek részt a hétfő esti „FIFA The Best” gálán.
Ezek is érdekelhetnek
Hozzászólások
Történet a fénykép mögött
Meccsek, amik...
Du ju szpík futball?
Még ne oltsd le a lámpát!
technika
Költők, írjatok verseket!
Kérdezd meg pacekba!