Nagy küzdelemben került földre a Real Madrid (fotó: Reuters)
A spanyol Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Celta Vigo 2-1-es előnyből fogadta a Real Madridot.
Amikor nem sokkal a szünet előtt Danilo öngóljával vezetéshez jutottak a "kelták", már-már eldőlni látszott a párbaj, hiszen a Real Madrid ekkor már két gól kellett volna még a hosszabbításhoz is. A Zidane-csapat végül megszerezte ezt akét gólt – az első Ronaldo mesterműve volt -, ám mivel közben a vigóiak is lőttek egy újabbat, így végül 4-3-as összesítéssel tovább is jutottak.
Spanyol Király-kupa, negyeddöntő, visszavágó
Celta Vigo-Real Madrid 2-2 (Danilo 44. – öngól, Wass, ill. C. Ronaldo 62., Lucas Vázquez 90.)
Továbbjutott a Celta 4-3-as összesítéssel.
VIDEÓ HAMAROSAN!!!
