A félideji show-t már bevezették tavaly, F-16-osokat továbbra sem kérünk, köszönjük szépen, de van néhány jelenség, amelyet szívesen látnánk visszaköszönni az európai klubfutball legnagyobb ünnepén is.
Az RB Leipzig a csúcson jár, és ezzel a keletnémet régió is visszakerült a futballtérképre. De vajon miért tartott ennyi ideig, hogy ott is legyen egy sikeres csapat?